Camshaft Сензор Cam Позиција Сензор ОЕМ 39300-27400 3930027400 9670930004 одговара за HYUNDAI SANTA FE 2.2 за kia К-M
Ново

Camshaft Сензор Cam Позиција Сензор ОЕМ 39300-27400 3930027400 9670930004 одговара за HYUNDAI SANTA FE 2.2 за kia К-M

DEN 686.00
DEN 858.24

Во форма достапна за нарачката


Ние сме тука и да се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето.
Врати објектот има да биде нов, unworn и во неговата оригинална состојба.
Ве молам, разберете дека превозот и ракувањето такса не се враќа.
За повеќе прашања во врска со превозот, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред купување. кина пост повеќето потреба 15-60days , Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.
Кога ќе продавница со нас, вашето задоволство е наша #1 приоритет
23480-31021 23480-31020  2
294009-0120 294009-0370 23480-31021 23480-31020  23480-28013 23480-21020 22380-28013  04221-27011 294009-0260 096360-0760  096710-0062 096710-00523480-31021 23480-31020  23480-28013 23480-21020 22380-28013  04221-27011 294009-0260 096360-0760  096710-0062 096710-005204221-27011 294009-0260 294009-0120294000-023#294000-0237294000-033#-0334 294000-034#294000-0342294000-0400294000-0402294000-04047294000-041#294000-0412294000-042#294000-0424294000-0501294000-0502294000-0503294000-0532294000-0560 294000-0581 294000-062#294000-0621294000-064#294000-0640294000-065494000-066#294000-066294000-0690294000-0750294000-0763 294000-0770 294000-0782 294000-0840 294000-095#.
Превозот Метод
Сите предмети ќе бидат испратени од страна на кина пост serivce за слободен ако сакате превозот со друга компанија, ве молиме контактирајте со нас
Ние може да означува било кој пакет како подарок ,со ниска вредност за да се намали увозот на данок за вас, како е можно како што може да.
Ние брод на сите наши предмети Бесплатно со кина пост, но ако треба експрес испорака ве молиме контактирајте со нас тоа не се слободни.
Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок. Причина е затоа што транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенски Услуги (освен за викенди и празници)
Услови & Состојба
Објектот е продаден на "како што е" основа, ве молиме распрашајте се за сите прашања пред наддавање за да се избегне добивање на објект што не се задоволни.
Превозот Време
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-4 дена по приемот на плаќање (со исклучок на сабота и недела).
Враќање / Поврат Не Се Вклучени
Испорака такси нема да бидат вратени.2 за kia
за :
FORFORD : 1319158
FORFORD : 1826557
FORVOLVO : 3 065 818 2
FORHYUNDAI : 39300-27400
FORFORD : 4 M5 G 12 K073 AB
FORFORD : 4 M5 G-12 K073-АА
FORFIAT : 55187973
FOROPEL : 6235685
FOROPEL : 6235715
ЗА "ОПЕЛ" : 93183528
ЗА ROVER : LR 000634
ЗА БОШ : 0 232 103 052
ЗА БОШ : 0 232 103 127
ЗА QUICKBRAKE : 0903054
СТАНДАРД : 19078
FORHELLA : 6 PU 009 163-921
ЗАМЕНЕТЕ БРОЈ
39300-27400 3930027400 9670930004
Превозот Услови
Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно .
Објектот мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба и Никогаш не се монтирани.
Во никој случај не е Превозот, Манипулативните & Осигурување враќа
Гаранција
Гаранција : 1 година само за нови Делови не се КОРИСТИ за
Клиентите Задоволителна
Answer : ___________________________ Note :
Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад.
гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!
тестирани пред да брод!
Висок квалитет на делови!
comfirm сликата и oem број пред да го купите !!
ОРИГИНАЛНИОТ Camshaft Сензор Cam Позиција Сензор ОЕМ 39300-27400 3930027400 9670930004 одговара за HYUNDAI SANTA FE 2.
Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.
Купувачите Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.

Главните својства

Бренд Име:
GZKAIMIN
Тип На Објект:
Воздухот Дози

Избор на купувачот