KIVN Мода Накит Долго Капка Dangle Кубни Циркони Жени, Девојки Булчински Свадба Обетки Роденден Подароци 10pcs Многу Големо
Ново

KIVN Мода Накит Долго Капка Dangle Кубни Циркони Жени, Девојки Булчински Свадба Обетки Роденден Подароци 10pcs Многу Големо

DEN 5019.00
DEN 6434.40

Во форма достапна за нарачката


Олово, кадмиум и никел слободни Направена во квалификува материјал, родиум позлатен Направени со беспрекорна ААА Одделение Кубни Циркони камен кој е прифатлива дијамант алтернативни што открива брилијантен сјај и прецизен намали прекрасен подарок за денот на Вљубените, Мајки Ден, Божиќ, Свадба, Годишнина, Матура, birthday (Роденден), Пратилки, Матурска и Формални Настани или секоја прилика.. најдобрите Продавачот! Одлична цена!100% Гаранција За Квалитет !Брза Испорака - Лесно Се Враќа
Дали сте секогаш сакаше дека вие би можеле да имаат еден пар на модата обетки? Сите ние имаме оние парчиња на накит што ние сакаме можеме да сопствен но никогаш не би можеле да си го дозволат. И со овој инспириран dangle обетки, што може да ја имаат следната најдобра работа за прифатлива цена. Овие dangle обетки се во убава канарските боја, кои ќе изгледаат одлично со многу различни облека избори. Ќе биде многу задоволен со прекрасен поглед на овие обетки.

Главните својства

Метална боја:
родиум
Главниот Камен Боја:
Бела
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
21OLA2085
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
KIVN
Метали Тип:
Дувачкиот

Избор на купувачот