Zilue 1pcs/Многу Црвени Цртан филм Божиќ Девојка Кујна Резерви Дома Материјали Партија Украс Божиќ Декорација Кујна Алатка
Ново

Zilue 1pcs/Многу Црвени Цртан филм Божиќ Девојка Кујна Резерви Дома Материјали Партија Украс Божиќ Декорација Кујна Алатка

DEN 292.00
DEN 324.96

Во форма достапна за нарачката


Zilue 1pcs/Многу Црвени Цртан филм Престилки Божиќ Девојка Престилки Дома Материјали Партија Украс Божиќ Декорација Кујна Алатка
100% Сосема Нов Производ, Бренд : Zi Lue Име на Производ : Божиќ престилки Материјал : Крпа Големина : Човек 58x72cm, Жена 47x70cm Пакет содржина : 1 buc/многу Користите Сценарио : Божиќ,фестивал

Главните својства

Број На Модел На:
ZL0445
is_customized:
Yes
Бренд Име:
zilue
Патен:
божиќ престилка
Пакет Содржина:
1 buc/многу
боја:
Црвена
Користете Сценарио:
Божиќ,фестивал
Големина:
58x72cm,47x70cm

Избор на купувачот