Вистински Фото Формално Фустани 2017 Директно Душо Душо Beaded Сина Tulle Сопствени Направени Коктел Партија Враќањето Дома Фустани
Ново

Вистински Фото Формално Фустани 2017 Директно Душо Душо Beaded Сина Tulle Сопствени Направени Коктел Партија Враќањето Дома Фустани

DEN 4128.00
DEN 4800.00

Во форма достапна за нарачката

Да се осигура дека вашиот фустан се уште ќе ви одговара совршено, нашите казанџии направивме сите наши фустани со дополнителни ткаенина во чини да се овозможи мала големина измени за да може да се направи лесно. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Боја На Несовпаѓање
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.Колковите= cm
4.Шупливи до Подот= cm
5. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ние искрено се надеваме дека вие не користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек. Ако ја најдете производи не се погодни за вас и имате прашања, можете да не контактирате директно.Вистински Фото Формално Фустани 2017 А-линија Душо Душо Beaded Сина Tulle Сопствени Направени Коктел Партија враќањето дома Фустани Деколте : Душо Ракав Должина : Фустан без Ракави Должина/Воз : Мини Должина Боја : Како на Сликата или на Вашата Омилена Боја, Големина : Стандард Големина или Custom Size (Плус Големина се Достапни) Декорација : Beaded Ткаенини : Tulle Фустан Назад : Патент До
Царински и увозни даноци Наредби може да треба да се расчисти царината во вашата земја. Answer : ___________________________ Note :
1. Во брзање цел на владата, ние ќе завршите со вашиот фустан во 5-7 дена.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Висина= cm
6. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Фустани Големина Приказ за тоа Како да се Измери
Ве молиме следете ги мерење инструкции ,и да се измери себе внимателно. Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царинските одделот во вашата земја.Пета Height= cm
Боја Шема
Обработка На Растенија
Други Опис
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ве молиме проверете ако вашата цел ќе сносите дополнителни увозни давачки, даноци, придонеси или други обичаи поврзани трошоци. Нарачката е само за еден дел од фустанот.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.

Главните својства

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W
Тип На Објект:
Коктел Фустани
Повод:
Коктел Забава
Силуета:
Директно
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Моден Елемент:
Бонбони боја
Декорација:
Beading,Возбудува
Половината:
Империја
Бренд Име:
elysemod
Ткаенина Тип:
tulle
Воз:
Никој
Материјал:
Полиестер,Spandex
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
Коктел Партија Фустани 2017
is_customized:
Yes
Деколте:
Душо

Избор на купувачот