50Pair Професионални рачно изработени Трепките Продолжување Природни Лажни Трепки Faux Cils Волумен Око Трепките Вештачки Трепки Козметички
Ново

50Pair Професионални рачно изработени Трепките Продолжување Природни Лажни Трепки Faux Cils Волумен Око Трепките Вештачки Трепки

DEN 423.00
DEN 604.32

Во форма достапна за нарачката


Држете го eyelash на коренот на вашиот природен трепките со додавање на малку притисок на него .
Нема Спор ве молиме : ве Молам не се применуваат спор во рок од 60 дена , да ги задржи добрите деловни односи.
Испорака Метод : Сите предмети ќе биде предаден во рамките на 1-3 работни дена по расчисти исплата (освен за Викенди и Празници) Ние обично брод предмети од кина, Воздухот пост,Хонгконг пост, EMS, UPS-от, DHL и ќе имаат следење на број.
пакетот вклучува : 50pair
Лепак не е вклучена.
Бидејќи ова е мултинационална трговија, транспорт предизвика непријатности е надвор од нашата контрола, ние ве уверам нема да сноси било каква загуба на. Имајте на ум дека за време на испорака може да се разликуваат, особено за време на строги царинските провери и периоди. Време На Испорака
Сад/Велика Британија/Австралија
16-25 работни дена
19-28 работни дена
Бразил/Јужна Америка/Италија
Може да трае 4-6 недели поради инспекција обичаи
Франција/Шпанија/Германија/Источна/Западна Европа/Други земји
Може да потрае и до 3-4 недели поради инспекција обичаи
Информациите се обезбедени од страна на превозот на компанијата. Ние би сакале да направиме се што можеме да направиме за да ви помогнеме.
Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе се реши овој проблем.
Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1, 2, или 3-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот затоа што тие значат "НЕ сте задоволни", equaling негативни повратни информации. на Превозот време, преку ЕМС : 5-8 работни дена
Feed врати & услуги на Клиентите :
Вашето мислење е навистина важно за нас,ве Молиме да потрае неколку секунди за да се остави голема повратни информации доколку не сте задоволни со нашата производ или услуга,Ние ги цениме вашите позитивни повратни информации. Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни од нашите услуги,Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.modname=ckeditor
50 Pair Професионални рачно изработени Трепките Продолжување Природни Лажни Трепки Faux Cils Волумен Око Трепките Вештачки Трепки Козметички
- 100% Сосема нов
- Боја : Црна
- Да се направи вашите очи да изгледа светла и атрактивен
- За лице и за секојдневна употреба
- Може да се отстрани со око шминка смена
- Едноставен за користење и удобен за носење
- Одговара на вашиот каузална и партија шминка
- Може да се користи многу пати, ако тие се користат и се отстранува правилно
Упатство за Употреба
Внимателно отстранете трепките од случајот.
Дестинација
Прибл.
Споредете лажни трепки со окото линии и уреденост на соодветна должина и ширина
ако е потребно да се Применуваат на лепак заедно со лажни eyelash корен со памук . Ви благодариме за вашиот вид разбирање. ако не сте задоволни во секој поглед, ве молиме контактирајте со нас за решение. Приближната превозот време за различни региони, како што следува :
Времето за испорака е приближно 16-25 работни дена за повеќето од велика БРИТАНИЈА и САД дестинации.
Време на испорака Забелешка : Ако вашиот Потврда дојде Време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака однапред. Нашите цени не вклучуваат било клиенти должност или данок.
кога ќе ја доби на parcle ,Ако имате било какви загриженост, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ве молиме cotact нас преку е-маил при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање(боја).

Главните својства

Должина:
12mm
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Големина:
other
Број На Модел На:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Бренд Име:
efero
Лажни Eyelash Материјал:
Синтетичка Коса
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Количина:
50pair
Лажни Трепки Стил:
Природни Долго
Лажни Трепки Terrier:
транспарентна пластика
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките

Избор на купувачот