30PCS Внатре 32-милиметри (1-1/4 инчи) Gunmetal Квадрат Прстен Има 2 Навртки Фиксни за Чанта Торба Појас Чанта Справи со Рака Конектор
Ново

30PCS Внатре 32-милиметри (1-1/4 инчи) Gunmetal Квадрат Прстен Има 2 Навртки Фиксни за Чанта Торба Појас Чанта Справи со Рака

DEN 1295.04

Во форма достапна за нарачката


Внатре 1-1/4 инчен(32-милиметри) внатре ширина на квадрат работ прстен со 2 завртки фиксни за изработка на ќеси чанти домашни миленици, појаси, ремени, прилагодена додатоци

Главните својства

боја:
светлината злато, злато, сребро, пиштол црна
Број На Модел На:
Пролет прстен за кеси дел додатоци
Тежина:
Other
Материјал:
Метал
Бренд Име:
nolvo светот
Тип:
прстен
Бои:
Злато,Светлина Злато,Сребрена,Црна Пиштол
МЕТАЛНИ МАТЕРИЈАЛИ:
Цинк Легура
Име:
Пролет прстен за DIY додатоци
користат за:
DIY торби,паричници,облека,панталони,ремени,чевли,итн.
Персонализација на вашата нова боја:
500 парчиња по боја
Го прилагодите датумот на породување :
околу 2-3 недели
боја мешано:
Работен

Избор на купувачот