Втората светска војна германската Fallschirmjager M38 Челичен Шлем Со Кожа Лагер Сива Падобранец Шлем Светска Војна 2 германски M38 Шлем
Ново

Втората светска војна германската Fallschirmjager M38 Челичен Шлем Со Кожа Лагер Сива Падобранец Шлем Светска Војна 2 германски

DEN 2638.00
DEN 5172.48

Во форма достапна за нарачката


Втората светска војна германската Fallschirmjager M38 Челичен Шлем Со Кожа Лагер Сива Падобранец Шлем Светска Војна 2 германски M38 Шлем
Карактеристики :
Германски Воени M35 Војник Униформа Helmets Accurate репро втората светска војна германската Fallschirmjager Падобранец M38 Шлем Црна, направена од калено челик со автентичен кожа chinstrap и лагер.
Печат на лагер може да биде малку поинаков од слики.
Нето Тежина : 1.380 kg
Плаќање
Враќање
1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот.
2.За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се вратат на објектот на своите трошоци
3.Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен горенаведените
испорака
1.Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме.
2.Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од usua
 Случај&Feedbalck
1.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
2. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!

Главните својства

Тип:
Шлем
Возраст:
>14 Години
Бренд Име:
ВОЛКОТ НЕПРИЈАТЕЛОТ
Стил:
Половина покриени
Број На Модел На:
m38 шлем
Материјал:
FRP
Сезоната:
Универзална
Применливи Луѓе:
Мажи
Глава Турнеја:
58-60cm
Спорт:
Други
Употреба:
Воена Фанови Колекција Војна-игра
Боја:
Маскирна
Стил:
Спорт

Избор на купувачот