Мека Вистинска Кожа Жените Спојки Кеси Синџир Торба Вистински Cowhide Чанта Класичен Девојка Подарок Организатор Вечер Партија Чанти
Ново

Мека Вистинска Кожа Жените Спојки Кеси Синџир Торба Вистински Cowhide Чанта Класичен Девојка Подарок Организатор Вечер Партија

DEN 4272.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Копче Синџир Држачот За Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Компјутер Interlayer,Внатрешни Работи Слот Џеб
Шаблон Тип:
алигатор
Стил:
Моден
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Пол:
Жените
Надворешноста:
Тиња Џеб
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Декорација:
Tassel,Sequined,Батон,Црисс-Крстот,Ниту,Писмо,Шалови,Ruched,Синџири
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Бренд Име:
паста
Обликот:
Спојката
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Повод:
Партија
Број На Модел На:
JL046
Чанти Тип:
Totes

Избор на купувачот