Steampunk Црна Кошула Мажи Отвори Јака Кратки Ракави Памук маица Секојдневен Готски Новина Tee Блузи
Ново

Steampunk Црна Кошула Мажи Отвори Јака Кратки Ракави Памук маица Секојдневен Готски Новина Tee Блузи

DEN 2160.00
DEN 2400.00

Во форма достапна за нарачката


Топла Продажба :
Детали За Производот
Кратко sleeve т-маица памук дизајн го прави облека се чувствува мека,анти-смалуваат,анти-pilling
Градите јака врзани со јаже, може да се прилагоди слободно,изгледа личност
Целиот фустан изгледа кул , има војници и ordernary човековите
Црна боја, Одговара со добро еластична, Памук 95%, Spandex 5%
Стил : Мода,готски,Панк
Производот Се Покаже :
Плаќање : не прифаќаме сите методи за плаќање поддржани од aliexpress,како на пример кредитна картичка,western union,банкарски трансфер, зачувам и така натаму.
Превозот Термини :
Стандардна Услуга е E-пакет и Кина пост воздух mail.
Ние обично брод објект во рок од 3-5 дена по плаќање 24 часа потврда. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса. Стандардна Услуга трае околу 18-25 работни дена. Ве молиме имајте во предвид дека оваа услуга не е trackable. Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Се враќа :
ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за сите такси превозот да се врати на објектот.
Повратни информации : Вашата шопинг искуство е многу важен за нас и за нашите бизнис. Ние би сакале да ве поканиме да се остави позитивни повратни информации за нашите производи и услуги. Тоа трае само момент, и тоа е одличен начин да helpothers купат како твое! Ако сте незадоволни со кој било аспект на ourservice, ве молиме контактирајте со нас првиот, па ние може да се обидете да го решите вашиот проблем.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Бренд Име:
oulu
Продажба со Pack:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Sleeve Стил:
reguar
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Плетени
Маскирани:
No

Избор на купувачот