Моден Чисто Сребро Кварц Џеб & Фоб Часовници Ѓердан Pendant Relogio Де Bolso Глеѓ Жените Види Феникс Тотем Дама Подарок
Ново

Моден Чисто Сребро Кварц Џеб & Фоб Часовници Ѓердан Pendant Relogio Де Bolso Глеѓ Жените Види Феникс Тотем Дама Подарок

DEN 497.00
DEN 709.92

Во форма достапна за нарачката


Опис :
Стил : Џеб & ФОБ Види
Движење : Кварц Движење
Случај Материјал : Алуминиумски
Бендот Материјал : Алуминиумски
Watch Прозорец : Hardlex
Функција : Живот Водоотпорен за Перење-капка & Врнежлив само.
Големина на :
Dial Дијаметар : 2.9 cm
Синџир Должина : 80см
Бендот Ширина : 2.9 cm
Dial Дебелина : 1.5 cm
Пакет :
1 x Џеб & ФОБ Види

Главните својства

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Случај Обликот:
Круг
Dial Дијаметар:
1.14 инчен
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Dial Материјал Тип:
Легура
Рамки Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Жените
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Античкиот
Функција:
Бог птица феникс тотем
Бренд Име:
G&D GLE&VDO
Движење:
Кварц
Број На Модел На:
SG141
Рамки Функција:
Стационарни
Состојба:
Нова без ознаки
Dial Екранот:
Аналогни
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
боја:
Сребро.
дизајн:
Бог птица феникс тотем
Функција:
Жените Pendant види Џеб
Стил:
Fashion&Неврзан
Синџир должина:
80см

Избор на купувачот