GANYANR Бренд Пливање Водови Геј Mens Бански бански костуми perfect Пливаат Кратко Бикини Sunga Секси Шорцеви Ниска Половината Булбус 2017 Beachwear
Ново

GANYANR Бренд Пливање Водови Геј Mens Бански бански костуми perfect Пливаат Кратко Бикини Sunga Секси Шорцеви Ниска Половината

DEN 729.00
DEN 959.52

Во форма достапна за нарачката


[xlmodel]-[size]-[9999] Големина на Табела Мерење Во CM Големина Половината на Телесната Тежина(kg) M 70-80 55 - 70 L 80-90 70 - 85 XL 90-100 85 - 100
Мерење Во Инчи Големина Половината Телесна Тежина(lb) M 27.6 - 31.5 121.0 - 154.0 L 31.5 - 35.4 154.0 - 187.0 XL 35.4 - 39.4 187.0 - 220.0
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Главните својства

Големина:
M, L, XL
Бренд Име:
GANYANR
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Крпеница
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Број На Модел На:
207
Материјал:
Најлон,Spandex
Тип На Објект:
Кратко
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Возраст Заградата:
Возрасни
Големина:
M, L, XL
Ткаенина состав:
80% Најлон+20% Spandex
Боја:
ЦРВЕНА, СИНА, ЦРНА, ЗЕЛЕНА
Пакување:
Оригиналниот пакет за секој парчиња
Погоден Сезона:
Пролет, Лето, Есен
Опис:
пливање водови
надворешен надзор на камерата:
геј mens бански
надворешен надзор на видео камерата:
костими за капење за мажи
wifi камера wifi:
мажите пливаат шорцеви

Избор на купувачот