Автомобил-Стил, Карбонски Влакна Страна Здолниште Одговара За 2007-2015 Infiniti V36 G25 G35 G37 Q40 Седан 4D WI Стил Страна Здолниште
Ново

Автомобил-Стил, Карбонски Влакна Страна Здолниште Одговара За 2007-2015 Infiniti V36 G25 G35 G37 Q40 Седан 4D WI Стил Страна

DEN 24912.00

Во форма достапна за нарачката


Ние обезбедуваме ОЕМ и ODM на fiberglass и карбонски влакна производи, . Сите претпоставува дека е неисправен или погрешна предмети мора да добие одобрение пред returing. Ако објектот треба да се разменуваат, предмети мора да се врати во рок од 7 дена од денот на овластени за
размена.
ДЕТАЛИ ЗА ЦРТАЊЕ :
ФУНКЦИЈА : Вакуум Инфузија Јаглерод 3 K Twill Јаглерод Ткаат во гланц Стандардно мала Тежина Совршен Fitment Аеродинамичен Подобар Изглед Многу едноставен за инсталација, ви препорачуваме да ја инсталирате на телото улица продавница
Добредојдовте на Wenzhou Yachant Trading Co.
Услови & враќање :
се гарантира 100% задоволството на нашите производи, и врвна услуги на клиентите.

Главните својства

Тип На Објект:
пред здолниште
Автомобил модел:
V36
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Име На Модел:
1
Објектот Должина:
1inch
Модел Година:
2007-2015
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Бренд Име:
yachant
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Тежина:
12kg
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Висина:
1inch
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Избор на купувачот