CARTAILOR Луксузен Автомобил Седиште Опфаќа одговара за Dodge Avenger Покрие Седишта за во Автомобил за Внатрешни Додатоци Сива Мраз Свила & Лен Седиште Покрие Сет
Ново

CARTAILOR Луксузен Автомобил Седиште Опфаќа одговара за Dodge Avenger Покрие Седишта за во Автомобил за Внатрешни Додатоци Сива

DEN 14566.00
DEN 28560.00

Во форма достапна за нарачката


Забелешка
1. Ве молиме проверете кој модел е ист како вашиот автомобил внатрешна седишта,
тогаш ни остави порака додека местото цел.
2. Ако не сте, бидете сигурни, ве молиме да ги слика на вашиот автомобил седишта за нас,
ние ќе се провери и потврди пред да се произведуваат.
3.Ве молиме слободно контактирајте со нас ако имате било какви прашања.
Благодарам многу.
Луксузен Автомобил Седиште Опфаќа за Автомобил Места бесплатен превозот од EMS, како и обично .
Материјал : Делукс Мраз Свила+ Лен Ткаенини & Квалитет Сунѓерот & Не-плетени Три Композитни Слоеви.
Големина : Прилагодено столче покрие set & одговара совршено .
Бруто Тежина : 5.0 килограми/set.
Превозот начин : Бесплатен Превозот од EMS, како и обично.
Декларација : There is 1 модел одговара за Dodge Avenger 2007-2011 година автомобил места.
Ве молиме проверете дали оваа верзија е исто како вашата внатрешна автомобил места или не .
Тогаш ни остави порака додека местото цел. Ви благодариме.
Постојат различни дизајн и боја во нашата продавница. Ве молиме изберете слободно, тогаш можете да не контактирате преку е-маил.
Известување : Поради камерата,осветлување,го следи и други причини различни ефекти што можете да ги видите на компјутер,
производ слики може да постои со производот добивате боја разлики, вистинските бои што
добиваат вистинска стоки ќе преовладува. Ви благодариме.
Верзијата на автомобил места што следат ,ве молиме проверете дали оваа верзија е исто како твое или не. Ви благодариме.
Одговара за Dodge Avenger 2007-2011 Година Верзија
Висина на квалитетот на мраз свила+ лен ткаенини & Висина на квалитетот на сунѓерот & Квалитет не-плетени
Примерокот покаже(само прикаже производи)

Главните својства

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Висина:
50cm
Објектот Ширина:
60cm
Mfg Серија Број:
столче покрие сет
Објектот Должина:
155cm
Објектот Тежина:
5.0kg
Специјални Функции:
одржување на столче чисти и лесно да се инсталира
Материјал Тип:
Лен
Применливи Сезона:
Четири Сезони
сет парче:
>10
Бренд Име:
CARTAILOR
Име:
обичај се вклопуваат столче покрие сет
Објектот нема:
JK-688
боја:
сива беж кафе purple
Материјал:
издржливи мраз свила & лен ткаенини
Превозот начин:
бесплатен превозот од EMS, како и обично, или користејќи други меѓународни express
Is_customized :
yes
функција 1:
целосна покриеност автомобил седиште перница покрива
Карактеристика 2:
луксузен автомобил седиште опфаќа
функција 3:
столче заштитник
Автомобил Направи:
За Dodge Avenger 2007-2011 Година

Избор на купувачот