LVCHI Бренд 2017 вистинско крзно женска јакна вистински крзнени палта за жените крзнено палто крзно кожа палто Шарени Дијаманти mink грб
Ново

LVCHI Бренд 2017 вистинско крзно женска јакна вистински крзнени палта за жените крзнено палто крзно кожа палто Шарени Дијаманти

DEN 84000.00
DEN 120000.00

Во форма достапна за нарачката


Како Да Се Избере Вистинската Големина? Големината на табелата го покажува надвор од грбот,за најдобар големина,државниот бистата треба да биде 6-12 см поголеми отколку што телото биста (на пример,ако вашиот биста е 108,110+8cm=118cm,па на грб биста 118cm е добро за вас )
Answer : ___________________________ Note :
1.ова е Азија големина.Не се однесуваат на S/M/L едноставно ве Молиме да ја потврдите вашата големина пред да купите .Објектот Measureed со рака.тоа може да биде и 2-3cm различни.следниве информации за повикување само.Ве молиме контактирајте со нас за да добиете детални informatiomn ако имате некое прашање .
2. внимание : Поради разликата помеѓу различни монитори.сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е исто во слики ,но не исти перформанси на differerce тела, како на модел. благодарам на вашето внимание.
3. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ве молиме да се разбере. Бидете сигурни дека не предвид пред да конкурираат.
Дијаманти Дизајн
Дизајнот на Јака : Fashion &Убава Мандарина Јака Топло и Windproof се Чувствуваат Поудобно
Луксузни Ткаенини:Висок квалитет и Дизајн На Везови
Дизајнот на Ракав
Дизајнот На Грбот Детали
Дизајнот На Дното
Со Подарок

Главните својства

Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Дијаманти
Стил:
Комбинација Крзно
Тип:
здолниште
Материјал:
Вистинска Кожа,Mink Кожа,Крзно
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
Мандарински Јака
Затворање Тип:
Отворете Бод
ЗанаетТехника:
Целосна Замервам
Шаблон Тип:
Шарени
Дебелина:
Дебели
Број На Модел На:
1409
Маскирани:
No
Облека Должина:
X-Долго
боја:
Бела
Година:
2017
Големина:
M/L/XL
Грб Стил:
Европа и сад
Outerwear Тип:
Моден Mink Грб
Дали тоа може да се прилагоди:
Да,ние може да се направи соодветна големина за вас

Избор на купувачот