WINSTBROK Модерна Лен Памук Печатени Табела Тркач Свадба Декорација Дома Декор во можност Тркачи едноставност знаме tassels Бохемски
Ново

WINSTBROK Модерна Лен Памук Печатени Табела Тркач Свадба Декорација Дома Декор во можност Тркачи едноставност знаме tassels Бохемски

DEN 627.00
DEN 783.36

Во форма достапна за нарачката


Модерната Лен Памук Печатени Табела Тркач Свадба Декорација Дома Декор во можност Тркачи едноставност знаме tassels Бохемски
Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа . Превозот Смисла Ние ќе испорака на објекти на превозот адреса ќе се оставени во Aliexpress.Со цел што можете да ја добиете вашата цел нормално,ве молиме да ги пополните вашиот превозот адреса внимателно. Политика на враќање Ние гарантираме 100% задоволство. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. Целосна наплата, замена или замена е понуден. Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.
WINSTBROK

Главните својства

Големина:
32*160cm, 32*180cm, 32*200cm, 32*220cm
Број На Модел На:
Табела Тркачи
Техника:
Ткаени
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Материјал:
100% Лен
Употреба:
Хотел,Дома
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
WINSTBROK

Избор на купувачот