Висок квалитет ! бесплатни брза испорака најгласен поборник пом пом 35CM големини металик сребрена,Бесплатен превозот!
Ново

Висок квалитет ! бесплатни брза испорака најгласен поборник пом пом 35CM големини металик сребрена,Бесплатен превозот!

DEN 2736.00
DEN 2879.52

Во форма достапна за нарачката


ДОБРЕДОЈДЕ
Предмет : навива pompoms големина : 35cm боја : како на сликата Забелешка : плаќањето е само за цел.друга земја различни даночни политика.може да биде и ќе наплати данок за плаќање.pls консултации со персоналот на локалните обичаи, пред да ги купите.Ако постои царински давачки ќе биде на товар на купувачот на ПРЕВОЗОТ : испораката ќе биде направена што е можно поскоро по вашата исплата. Тоа е од Ali Express Стандард Превозот, општо земено, тоа ќе биде доставен во рок од 10-35 дена. Се надеваме дека ќе пристигне на време, но во секој случај ова е меѓународен испорака во пост систем. Превозот време во голема мера ќе зависи и од испорака компанија и вашиот ги локалните обичаи и локалните ефикасност. Ако сакате други начини за испорака, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме најдобро да ги задоволат вашите потреби. НАШИТЕ ЗБОРОВИ : Драги Пријатели, ние сме одговорни за објектот штета пред приемот. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 5 работни дена и да ги преземат слики од оштетени предмети, ние ќе го направи наплата за тоа. Ако не сте задоволни со вашиот puchase откако ќе се добие со цел, исто така, ве молиме контактирајте со нас во рок од 5 работни дена. Во оваа состојба, ве молиме да ги преземат за превозот обвиненија на испорака и испраќање назад. Драги Пријатели, постои долга далечина меѓу нас, и ако испраќањето назад, време и плаќање губење, па ние сме многу seriesly и внимателно обезбедување на висок квалитет на производите. постои, исто така, во случај некои од вас не се среќни со предмети, воопшто не грижете се, контактирајте со нас, ние ќе ги добие на најдобриот начин да се реши тоа. Среќен шопинг ^_^

Главните својства

боја:
Сребро, Злато, Црвена, Црвена Роза, Виолетова, Зелена, Сина, Црна, Злато, Сребро, Црвениот Сребро, Друга боја на порака
Големина:
35CM
Материјал:
PE
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
A0001
Големина на:
35cm
Објект:
навива pompom
погоден за места:
игра,натпревар,вокален концерт,спортски исполнат

Избор на купувачот