Зимски Вистинско Крзно Топката Beanie Шапка за Жените Дами Меки Двојно Природни Raccoon Крзно Пом Пом Skullies Beanie Шапка Со 2 Крзно Pompom
Ново

Зимски Вистинско Крзно Топката Beanie Шапка за Жените Дами Меки Двојно Природни Raccoon Крзно Пом Пом Skullies Beanie Шапка Со

DEN 787.00
DEN 1333.44

Во форма достапна за нарачката


Зимски Вистинско Крзно Топката Beanie Шапка за Жените Дами Меки Двојно Природни Raccoon Крзно Пом Пом Skullies Beanie Шапка Со 2 Крзно Pompom
>Материјал : Волнени мешавина >Бои : Како слика. 7 бои >Големина : Без губење на топката високо 22 CM, за над 5 години и возрасни >Функција : мода, топло, меко,крзно pompoms >Користење сезона : зима, есен,Пролет >Пакет : нормален пакет
Боја Разлика

Главните својства

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Волна,Акрилик,Полиестер,Крзно
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
MAOMAO КРЗНО M
Стил:
Повик
Број На Модел На:
WF-DRTW-HZSQ-002
pompom материјал:
вистински raccoon крзно
Pompom Големина:
15cm
Пом пом пердув:
Меки,Отстранлив
Сезоната:
зима, есен
Пол:
Жени, Жени, Жени, Девојки
плетени капа:
ИМАЈТЕ ПРИЈАТНА

Избор на купувачот