Нова Опрема Селектор Shift Кабел Одговара За Поларис Ranger 500 700 2005-2009 4X4 6X6 | 7081209
Ново

Нова Опрема Селектор Shift Кабел Одговара За Поларис Ranger 500 700 2005-2009 4X4 6X6 | 7081209

DEN 1397.00
DEN 1535.52

Во форма достапна за нарачката


Објектот спецификите
Состојба : Нова
Одговара За Поларис Ranger
Бренд : Cid)
Компатибилен Модел : Ranger
Производителот Дел Број : 7081209
Гаранција : Да
Детали За Производот
Го Заменува Дел Број : 7081209
Директна Замена На Резервни
Ве молиме потврдете го вашиот модел е наведена подолу за точно fitment.
Fitment :
2005 RANGER 2 X4,4 X4,6 X6
2005 RANGER XP
2006 RANGER 500 4 X4 EFI
2006 RANGER XP 4x4 700
2006 RANGER 6x6 EFI 700
2006 RANGER 500 2 X4/4 X4
2007 RANGER 700 EFI 6 X6
2007 RANGER 500 2 X4/4 X4
2007 RANGER 500 EFI 4 X4
2007 RANGER 4 X4 700 EFI/ЛЕ
2008 RANGER 500 2 X4
2008 RANGER 4 X4 500 EFI
2008 RANGER 4 X4 700 EFI/XP СИТЕ ОПЦИИ
2008 RANGER 6 X6 700 EFI
2009 RANGER 6 X6 700 EFI
2009 RANGER 2 X4 500 ХИДРАТИ
Известување
1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.
3. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Главните својства

Бренд Име:
NICECNC
Име На Модел:
Ranger
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Дијаметар:
1inch
Материјал Тип:
Метал
Специјални Функции:
Директна Замена На Резервни
За АТВ Марка/Модел:
Поларис

Избор на купувачот