Брод Мотор Полнење Серпентина Assy 40F-01.03.04 за Hidea 2-мозочен Удар 40HP 40F 40X Outboard Мотор Бесплатен Превозот
Ново

Брод Мотор Полнење Серпентина Assy 40F-01.03.04 за Hidea 2-мозочен Удар 40HP 40F 40X Outboard Мотор Бесплатен Превозот

DEN 1618.00
DEN 1818.24

Во форма достапна за нарачката


Брод Мотор 40 F-01.03.04 Полнење Серпентина Assy за Hidea 2-мозочен Удар 40 HP 40 F 40 X Outboard Мотор
Замена :
Оваа полнење серпентина assy заменува Hidea 40 F-01.03.04, тоа е Hidea вистински дела.
Димензии :
2-мозочен удар
2 на цилиндар
Состојба : Нова
Сите делови се достапни во парк, ние можеме да брод од рок од 1-2 дена!
Апликации :
Овој вистински полнење серпентина assy одговара на овие Hidea outboard motors :
2-мозочен удар : 40 F HD40 F
Сите резервни делови се нови и достапни во парк!
Ние може да се направи за испорака во рок од 24 часа по уплатата пристигнување!
За било истрага или трговија на големо бизнис, PLS, се чувствуваат слободни да оставите порака или ни капка е-пошта, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!
_______________________________________________________________
Испорака :
(1) Ние обично бродот на предмети во рамките 1-3 дена по приемот на вашата расчисти исплата.
За нарачки од НАС & Австралија и Канада и Русија &Израел & UK &Франција, ние ќе брод
со epacket, која може да се следи низ 6-15 работни денови за испорака ;
За наредби од други земји, Ние ќе брод од страна на економија int'l превозот-Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта која, исто така, може да се следи, и трае околу 12-15 работни дена во Нов Зеланд & Југоисточна Азија земји, 15-30 дена земји во Европа и Северна Америка земји , околу 30-45 дена во Италија .Ве молиме да се забележи на времето за испорака пред вашето место на цел.
(2) Ако сакате побрзо испорака испраќаат од Експрес, како што курирската служба DHL, FEDEX, UPS-от, ТНТ, ве Молиме да ни оставите порака,ние ќе се направи специјална понуда која според својата цел.
(3) ве Молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.

Главните својства

Димензии (L x W x H) (mm):
40F-01.03.04
Капацитет На Моторот:
1 - 2L
Вид На Гориво:
Бензин
Бренд Име:
LANZIXUAN
Цилиндри:
2
Состојба:
Нови
Моторот Позиција:
Outboard
моторот:
2 мозочен Удар

Избор на купувачот