Жените Faux Велур Фустан Есен Зима Долг Ракав Розова Фустани 2017 Нова Мода Партија Фустани Женски Тенок Vestidos AB386
Ново

Жените Faux Велур Фустан Есен Зима Долг Ракав Розова Фустани 2017 Нова Мода Партија Фустани Женски Тенок Vestidos AB386

DEN 1056.00
DEN 2069.28

Во форма достапна за нарачката

Answer : ___________________________ Note : 1. Поради разликата помеѓу набљудувачите и светла боја можеби малку различни од реалниот. 2. Големината е мерена од страна, таму е 2-5 CM грешка. Ви благодариме за разбирањето. 3.Ве молиме имајте во предвид дека моделот печатење позиција нема да биде 100% исто како фотографии, поради сечење. Големина Детали :
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да се купи ( 1 Inch=2.54 см 1cm=0.39 инчи)
Големина (cm) Должина Биста Рамо S 81 82 35 M 82 86 36 L 83 90 37 XL 84 92 38 2 XL 85 94 39
Карактеристики :
100% Сосема Нов.Со добар квалитет и подобра изведба. Пакет Содржина : 1 x Фустан
Производот Се Покаже :

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
SexeMara
Стил:
Гроздобер
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук,Синтетички Кожа
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Сезоната:
Есен
Силуета:
Труба / Сирена
Деколте:
О Деколте
Декорација:
Возбудува
Половината:
Природни
Број На Модел На:
Жените се облекуваат AB386
Стил:
мода,секојдневен,секси,елегантна
Сезоната:
пролет,лето,есен,зима
дами елегантен фустан:
2017 Нови Жените Се Облекуваат
Секси Клуб Жените Се Облекуваат:
Партијата Ноќта Vestidos
Моден Тенок Фустан:
Женски Повик Облека
Жените Се Облекуваат Вештачки Велур:
Високо Квалитетна Женска Faux Велур Фустани
Стилот 1:
Плус Големина 3XL Фустан Велур
Стил 2:
Жените Faux Велур Фустани

Избор на купувачот