21.5 Инчи Resistive за 490mm*285mm Екран на Допир Панел 490mmx285mm 4 Жица USB Комплет за 21.5 Следење
Ново

21.5 Инчи Resistive за 490mm*285mm Екран на Допир Панел 490mmx285mm 4 Жица USB Комплет за 21.5 Следење

DEN 2948.00
DEN 3103.20

Во форма достапна за нарачката

Предупредување : ☞ ве Молиме бидете сигурни дека знаете како да се инсталира пред да се одржи редот . Било какви прашања или ви се потребни, ве молиме контактирајте со нас.
☞ За индустриска контрола, Воена, Медицински слики , Следење, Банката Терминал и други.
☞ Без инвертер, без lcd , не PCB
Пакетот вклучува :
1* Екран На Допир
Совети Мерки На Претпазливост :
1. Бразил клиенти : Доколку сте избрале DHL, ве молиме кажете ни за вашите даночни ID), која е DHL е барања, но ние ќе го следат за да се пополни во декларирана вредност, не грижете се.
2. Декларација : Ако имате посебни барања на вредноста декларација, ве молиме оставете порака за нас. Ако не, ние ќе се пониски од стандардните.
3. Сопствени Даночни : S ellers не сме одговорни за било увоз доход, обичај данок или прилагодено задоцнување.
Ако не сте во ред со плаќање на сопствени даночни ако за жал, вашиот парцела се одржа од страна на царинската управа, ве молиме да не го стави на ред.
4 . Курир далечински такса Проблем : Кога ќе изберете експрес испорака, како што се : DHL, FEDEX, UPS-от, ТНТ, EMS, итн., ве молиме внесете го вашиот сопствен курир компанијата на веб страницата за да се потврди тоа, доколку вашата адреса во оддалечените области определени курирска компанија, треба да платите дополнителна такса, или ние w лошо да се избере еден поевтин начин брод до вас, затоа што превозот цената што се плаќа не се вклучени addi националното наплаќа. Ве молиме да се разбере ова особено ситуација.
Ние се грижиме вашите потреби
Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
Во Комбинација Испорака
За мулти-објект нарачки, ве молиме да НЕ се изврши уплата до вас имаат освоено сите предмети што сакаат да се комбинираат.
Ракување & Превозот Време
Ракување со Времето : 1 бизнис дена
Превозот Време : 10-3 0 работни дена
Ние стоиме зад сите наши производи со 30 ден парите назад гаранција. Ако примите некој предмет кој не е во состојба како што е опишано, ние веднаш ќе ви обезбеди на наплата или замена Доколку вашиот објект не одговара или не сакате, можете да го вратите за еден наплата (помалку превозот). За врати пратката ве молиме контактирајте со нас преку e Bay со снабдување ни реден број и причината за враќање (Return
прифатливи до 15days откако ќе ги примите објект Наплата ќе се издаде во рок од 1-2 работни дена по приемот на врати објектот
Ве молиме контактирајте со нас (Aliexpress Пораки приоритетни) и ни овозможи да го направи тоа право ако имате било какви прашања со вашата нарачка.
Ние ќе ви одговори на сите прашања од крајот на наредниот работен ден. Целосна детали на нашата политика на враќање се вклучени
за секој производ детали страница.
Нашите услуги на клиентите претставници одговори на прашања преку Aliexpress систем за пораки дневно на работни дена.
Нашиот работен ден(понеделник - петок) :
ДОН : 9 СУМ - 6 ЧАСОТ RU : 4 ЧАСОТ - 1 ЧАСОТ
О : 11 AM - 8 ЧАСОТ ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 1 AM - 10 AM
DE : 2 СУМ - 11 AM НАС : 8 ЧАСОТ - 5 ЧАСОТ НАУТРО И

Главните својства

Бренд Име:
osatych
Производи Статус:
Акции
Тип:
Resistive
Број На Модел На:
490mmx285mm
Големина На Екранот:
Други

Избор на купувачот