12V 10T СТАРТЕР МОТОРНИ M2T88372 M2T88372ZC 56041579AB 17940 ЗА ЏИП СЛОБОДА ЗА 2,8 L
Ново

12V 10T СТАРТЕР МОТОРНИ M2T88372 M2T88372ZC 56041579AB 17940 ЗА ЏИП СЛОБОДА ЗА 2,8 L

DEN 5760.00

Во форма достапна за нарачката


12 V 10 T СТАРТЕР МОТОРНИ M2 T88372 M002 T88372 M2 T88372 ZC 56041579 AB 17940 ЗА ЏИП СЛОБОДА ЗА 2,8 L
Гаранција : ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА за СЛОБОДНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈА време на Испорака : 1-15days според количината
ВИСОК КВАЛИТЕТ СПОРЕД НАШАТА ТЕХНОЛОГИЈА ДОЛГОГОДИШЕН ТЕСТ ОД СТРАНА НА ЕВРОПА ПАЗАРОТ И КЛИЕНТИТЕ ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea. Добредојдовте да ја посетите нашата компанија, да има повеќе win-win соработка.

Главните својства

Објектот Висина:
20
Објектот Должина:
20
Осветленост Дел Број:
M2T88372
Материјал Тип:
Алуминиум
Специјални Функции:
Стартер
Објектот Тежина:
6KG
Поставување на Возило:
моторот
Бренд Име:
HNROCK
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Ширина:
20
Производителот Дел Број:
M2T88372
Другиот Дел Број:
M2T88372
Напон:
12v
моќност:
2.2 w
Заби:
10T

Избор на купувачот