Класична Црна 10PCS Европската Модерна Кујна Вратата Мебел Рачки Шкафот Фиока Гардероба Кабинет Повлекува Рачки и Копчиња
Ново

Класична Црна 10PCS Европската Модерна Кујна Вратата Мебел Рачки Шкафот Фиока Гардероба Кабинет Повлекува Рачки и Копчиња

DEN 2201.00
DEN 3144.00

Во форма достапна за нарачката


започнете
крајот
Добредојдовте на нашата продавница
Ако купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;
На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~
Класична Црна 10 PCS Европската Модерна Кујна Вратата Мебел Рачки Шкафот Фиока Гардероба Кабинет Повлекува Рачки и Копчиња K549 Параметри :
Предмет Тип : Мебел Рачка
Материјал : Цинк Легура
Боја : Како На Сликата Покажува
Дупка Растојание : 128mm/96mm/Една Дупка
Површина Заврши : Electroplating & Полирање
Answer : ___________________________ Note : 1,вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. 2, ве Молиме љубезно дозволете 1~3мм за отстапување на мерни податоци. Пакетот Вклучува : 10 PCS Мебел Рачки
Плаќање
Ние го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер. Поддршка Aliexpress Зачувам.
Меѓународни купувачиве МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ЗАБЕЛЕШКА :
а) Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или такси превозот.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Испорака
Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-5 дена (во зависност од вашата цел е количество) по уплатата.
Политика На Враќање
Answer : ___________________________ Note : Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се на штета по употребата,оштетувања од вода и така натаму. Ако не сте задоволни со нашата објект,ќе има 14 дена за да контактирате со нас кога го добиле.Ако тоа е повеќе од 14 дена,тоа се смета како се користи и ние не ги издава сите наплата или замена. Ако во 14 дена,може да се врати или размена. Враќање на предмети за нас со следење на број,Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба ( но НЕ го вклучува превозот цената што ја платиле за објект ), или може да имате замена.
Враќање такси превозот треба да се плати од страна на купувачот.
За нас, и Ние сме професионални низ целиот свет трговија на големо друштво.Висок квалитет на производот,разумни цени,одличен услугата на купувачи и сигурен кредитна стои е нашата начело. : )
Ви благодариме за вашата посета и добредојде назад.^_^

Главните својства

Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Европски
Број На Модел На:
K549
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Бренд Име:
OuXinDiLong
Материјал:
Цинк Легура
Теренот-ред Спецификации:
128mm/96mm/Една дупка

Избор на купувачот