Dirt Bike CG250 Fifth Gear Главен Контра Вратило за Пренос Опрема Кутија Одговара За Кинески CG250 Електрични Нога Почеток Мотори ZB-130
Ново

Dirt Bike CG250 Fifth Gear Главен Контра Вратило за Пренос Опрема Кутија Одговара За Кинески CG250 Електрични Нога Почеток Мотори

DEN 2616.00
DEN 3230.40

Во форма достапна за нарачката

Dirt Bike CG250 Fifth Gear Главен Контра Вратило за Пренос Опрема Кутија Одговара За Кинески CG250 Електрични Нога Почеток Мотори ZB-130 Пакет се Вклучуваат : 1 Сет x Главниот Countershaft Одговара За Кинески CG250 Електрични Нога Почеток Мотори Објект Слика :
1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
2.Подолу е Estimatated време на Стоки пристигна.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот беше донесено. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Нема исклучоци! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со Превозот Следење на број, специфична причина за враќање. 3. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и accessoroes вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се Откаже од трансакцијата од aliexpress, или, можете да изберете да имате замена.

Главните својства

боја:
Боја Како Слика
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Тип На Објект:
Crankshafts
Бренд Име:
NOBIMOTO
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Дијаметар:
0inch
Име На Модел:
ZB-130
Објектот Тежина:
1844g
Објектот Ширина:
0inch
Зафатнина (ml):
250cc
Објектот Должина:
0inch
Специјални Функции:
Петтиот Опрема Главен Контра Окно
Точка име :
Dirt Bike CG250 Fifth Gear Главен Контра Окно
Функција Посебни :
Петтиот Опрема Главен Контра Окно
Состојба:
100% нови
Warrranty:
Yes

Избор на купувачот