beibehang Романтична свадба завеса Римски колона фото ѕид mural тапети за ѕидови 3 d de papel parede infantil ѕид хартија
Ново

beibehang Романтична свадба завеса Римски колона фото ѕид mural тапети за ѕидови 3 d de papel parede infantil ѕид хартија

DEN 734.00
DEN 1440.00

Во форма достапна за нарачката

Најчесто поставувани ПРАШАЊА : За боја Вистински фотографии и слики се покаже присуство на мала количина на боја отстапување * Ако сакате да направите друга фотографија, тоа не е проблем, ве молиме да ни обезбеди висока резолуција на фотографија дека можеме да го направиме тоа за вас.
* * * Во купувањето, ве молиме да обрнете внимание на делот на фотографии и големината на ѕидот да се прилагодат.
Купувачот мора да ги прочитате :
mural позадина цена : $ / метар квадратен. Многу мека, водоотпорен, може да се стави директно во вода
Позадина на ЛОГОТО екранот
. Ширина и висина. што да направам? Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа. ѕидот mural. ПРАШАЊА и одговори : Како да знам дека големината на фотографијата позадина? Ова е сопствена позадина. Материјалот е многу силна. Тоа треба адхезивна паста ПРАШАЊА и одговори : Како да се Цел големината на главната слика? Вие треба да ѕид големина. ПРЕГЛЕДИ : 7 до 20 дена . Не ролни.

Главните својства

Димензии:
1 квадратен метар
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Природен Материјал Позадина Материјал:
Плута / Кората
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Број На Модел На:
15504372
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Класичен
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
is_customized:
Yes

Избор на купувачот