Голема ткаенината закачам со природни голем камен висок квалитет камен алка хривнија се меша бојата на ткаенината алка за жени
Ново

Голема ткаенината закачам со природни голем камен висок квалитет камен алка хривнија се меша бојата на ткаенината алка за жени

DEN 1440.00

Во форма достапна за нарачката


Опис На Производот
Материјал школка камен Големина
20*15mm
Боја Сребрена Позлатен/злато обложено со Дијаметар од прибл Р 55-70 MM
Политика На Враќање
Ние гарантираме 100% задоволство . Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.
Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Се надеваме дека може да се разбере ова. Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво. Јас ќе ви даде добро решение. Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.

Главните својства

Метална боја:
Злато Palted, Сребро Позлатен
Главниот Камен Боја:
Зелена, Сива, Сина
Дијаметар:
Дијаметар
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
позлата:
Злато-боја
Обликотшема:
Топката
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар

Избор на купувачот