1000pcs 14mm Кралска Сина Сјајот Ѕвезда Копчиња Искра Шиење 2 Дупки Boutons Scrapbooking Embellishments Смола Копчето
Ново

1000pcs 14mm Кралска Сина Сјајот Ѕвезда Копчиња Искра Шиење 2 Дупки Boutons Scrapbooking Embellishments Смола Копчето

DEN 1151.52

Во форма достапна за нарачката


1000pcs Ѕвезда во Облик на Сјајот Копчиња Многу добро се користи за scrapbooking,шиење,украси и други DIY проекти. Големина : Прибл за 14mm Дизајн : Петокрак Облик Со 2 Дупки Копчето Дебелина : Прибл за 3.0-3.5 mm/pc Боја : Кралска сина
ПРЕВОЗОТ :
1. Брод за САД преку Epacket со следење на околу 7-14days. Брод за други земји преку Кина Пост Воздух Mail со следење на околу 30-45days!
2. Нарачки обработуваат во рамките на 1 бизнис денови на плаќање проверка.
3. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
ПЛАЌАЊЕ :
1. Ние го прифатат плаќање преку Alipay САМО.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена .
ПОВРАТНИ информации :
Ако имате било какви проблеми или проблеми што со својата цел или производи ,ве молиме порака нас и ни дава шанса да им помогне пред да ја напушти која и повратни информации,ние веруваме дека можеме да произведуваат позитивен исход на секоја ситуација и ќе работат напорно за да заработите вашата пофалба.
Ви благодарам многу!!!

Главните својства

Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Обоена
Бренд Име:
Yiasangly
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Материјал:
Смола
Обликот:
Ѕвезда
Функција:
Еко-Пријателски
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
770341
Тип:
Шиење Копчиња Со 2 Дупки
боја:
кралска сина
копчето форма:
Ѕвезда
Копчето Материјал:
Смола
Големина:
14mm
КОЛИЧИНА:
1000pcs

Избор на купувачот