frr брза испорака 2015 година НОВИ FCFB ПРЕПРАТЕНА ud јаглерод патот handlebar капка 125mm стигнат до 80mm 31.8*400/420/440mm јаглерод handlebar
Ново

frr брза испорака 2015 година НОВИ FCFB ПРЕПРАТЕНА ud јаглерод патот handlebar капка 125mm стигнат до 80mm 31.8*400/420/440mm

DEN 1502.00
DEN 1788.00

Во форма достапна за нарачката

dorp 125mm стигнат до 80mm големина 31.8*400/420/440mm тежина : 210g 42 CM

Главните својства

боја:
Црвено 400mm, Црвена 420mm, Црвена 440mm, Сина 400mm, Сина 420mm, Сина 440mm, Зелена 400mm, Зелена 420mm, Зелена 440mm, НЕМА ЛОГОТО 400mm, НЕМА ЛОГОТО 420mm, НЕМА ЛОГОТО 440mm
Употреба:
Патот Велосипеди
Компоненти:
Handlebar
Број На Модел На:
1
менгеме дијаметар:
31.1 - 32.5 mm
is_customized:
Yes
Материјал:
Јаглерод Влакна
Ширина:
401 - 500mm
Тип:
Патот Handlebar/Свиткана Бар
Бренд Име:
FCFB

Избор на купувачот