Жените е Сјајна Кристал Види легури Бенд Кварц Зглоб види Злато
Ново

Жените е Сјајна Кристал Види легури Бенд Кварц Зглоб види Злато

DEN 414.72

Во форма достапна за нарачката

)
Вкупна Должина : 23cm/9.
Оваа зглоб види карактеристики многу rhinestones, од нерѓосувачки челик бенд и легура случај.)
Бендот Ширина : 2cm/0.
Треперењето и привлечни, модерен и кул.
Тоа мора да се направи ќе биде cynosure со многу елеганција и харизма.)
Бендот Ширина : 2cm/0.
Прилики : Секојдневниот Живот, Забава, Подароци, Канцеларија, Училиште
Карактеристики : Многу Rhinestones Инкрустирани, Мода Кул да се Види
Треперењето и привлечни, модерен и кул.)
Вкупна Должина : 23cm/9.
Треперењето и привлечни, модерен и кул. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.
Тоа мора да се направи ќе биде cynosure со многу елеганција и харизма.
Оваа зглоб види карактеристики многу rhinestones, од нерѓосувачки челик бенд и легура случај.)
Случај Дебелина : 1. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.
Тоа мора да се направи ќе биде cynosure со многу елеганција и харизма.
Тоа мора да се направи ќе биде cynosure со многу елеганција и харизма.)
Пакет Содржина : 1 x Зглоб Види
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.
Оваа зглоб види карактеристики многу rhinestones, од нерѓосувачки челик бенд и легура случај.Треперењето и привлечни, модерен и кул.
Оваа зглоб види карактеристики многу rhinestones, од нерѓосувачки челик бенд и легура случај.
Треперењето и привлечни, модерен и кул.
Прилики : Секојдневниот Живот, Забава, Подароци, Канцеларија, Училиште
Карактеристики : Многу Rhinestones Инкрустирани, Мода Кул да се Види
боја : Сребрена
Тип : Зглоб Види
Пол : Жените
Дисплеј : Аналогни
Водоотпорен : Никој
Случај Облик : Тркалезна
Движење : Кварц(Батеријата)
Стил : Мода, Неврзан
Бендот Материјал : алуминиумски, Кристал
Случај Материјал : Алуминиумски, Кристал
Случај Дијаметар : 3.
Прилики : Секојдневниот Живот, Забава, Подароци, Канцеларија, Училиште
Карактеристики : Многу Rhinestones Инкрустирани, Мода Кул да се Види
боја : Златна
Тип : Зглоб Види
Пол : Жените
Дисплеј : Аналогни
Водоотпорен : Никој
Случај Облик : Тркалезна
Движење : Кварц(Батеријата)
Стил : Мода, Неврзан
Бендот Материјал : алуминиумски, Кристал
Случај Материјал : Алуминиумски, Кристал
Случај Дијаметар : 3.
Тоа мора да се направи ќе биде cynosure со многу елеганција и харизма.
Прилики : Секојдневниот Живот, Забава, Подароци, Канцеларија, Училиште
Карактеристики : Многу Rhinestones Инкрустирани, Мода Кул да се Види
Треперењето и привлечни, модерен и кул.
Прилики : Секојдневниот Живот, Забава, Подароци, Канцеларија, Училиште
Карактеристики : Многу Rhinestones Инкрустирани, Мода Кул да се Види
.
Оваа зглоб види карактеристики многу rhinestones, од нерѓосувачки челик бенд и легура случај.)
Вкупна Должина : 23cm/9.
Прилики : Секојдневниот Живот, Забава, Подароци, Канцеларија, Училиште
Карактеристики : Многу Rhinestones Инкрустирани, Мода Кул да се Види
боја : Роза злато
Тип : Зглоб Види
Пол : Жените
Дисплеј : Аналогни
Водоотпорен : Никој
Случај Облик : Тркалезна
Движење : Кварц(Батеријата)
Стил : Мода, Неврзан
Бендот Материјал : алуминиумски, Кристал
Случај Материјал : Алуминиумски, Кристал
Случај Дијаметар : 3.)
Пакет Содржина : 1 x Зглоб Види
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.)
Пакет Содржина : 1 x Зглоб Види
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.

Главните својства

Затворач Тип:
Хривнија Тока
Случај Материјал:
Легура
Пол:
Жените
Стил:
Fashion & Неврзан
Бренд Име:
ШИ ВЕИ BAO
Движење:
Кварц
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници

Избор на купувачот