Ќебе Удобност Тенка Мека Климатизација лути grizzly мечка
Ново

Ќебе Удобност Тенка Мека Климатизација лути grizzly мечка

DEN 1324.00
DEN 1439.52

Во форма достапна за нарачката


добредојдовте на продавница МАТЕРИЈАЛ : Направен од фланелен боксери ткаенина , ова кадифен ќебе е супер меки, издржлив и лесен. Тоа е навремено и згаснат отпорни, не се пролева, и е погодна за сите сезони КАРАКТЕРИСТИКИ и ИЗДРЖЛИВОСТ - Остане топла и пријатна сите во текот на годината со Shilucheng Супер Меки Руно Ќебе. Тоа е многу мека и вентилирани, го прави добар избор за домаќинство,кампување, канцеларија и backpacking. Лесни го прави полесно за складирање. Тоа е, исто така, мулти-цел, чувствувате трајни и екстра топло ќебе, но нема да биде премногу жешка. Голема присутни идеја ЛЕСНО НЕГА : Машина за миење на ладно, собори сува на ниско; секогаш се мијат руно сам или со други руно ќебиња и облека, која е слична во текстура за да се спречи абразија; никогаш не користете кајгана на руно ќебе ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Ние мислиме дека ќе си ја сакаат оваа ќебе колку што тоа го правиме! Но, во случај да не, Ние нудиме на 30-ден се врати и услуга за замена.Само за нашите клиенти можат да се добие 100% задоволство СОВЕТИ : Поради разликата на резолуција на екранот, осветлувањето и на снимање агол, тоа ќе постојат суптилни боја разлика. Ве молиме овозможи 1~3cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на(сите мерења во см и pls забелешка 1cm=0,39 инчи) Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас пред да остави било лошо повратни информации.Ние веруваме дека нашите вработени ќе ви даде задоволни одговор.Ви благодариме
Answer : ___________________________ Note : Ние може да се направи обичај, што може да ми даде вашата омилена фотографија. Или треба и други големини ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме

Главните својства

Големина:
150x200cm, 125x200cm, 100x150cm
Измијте Стил:
Механички Се Мијат
Бренд Име:
HommomH
Употреба:
Болница,Патување,Хотел,Воена,Пикник,Дома,Во Авион
Број На Модел На:
B01N7CIQQI
Материјал:
Полиестер / Памук
Постојаност На Боја (Одделение):
4
Сезоната:
Пролет/Есен
Функција:
Анти-Pilling,Преносни
Стил:
Американски Стил
Обликот:
правоаголник
одделение:
одделение А
Тип:
Корални Руно Ткаенина
Возрасна Група:
Возрасни лица
Тежина:
800g
Шема:
Печатени
Техника:
Плетени
Шаблон Тип:
Личност шема

Избор на купувачот