Висок квалитет мала мапата ранец кожа деца' ранец училиште торба патување ранец гроздобер жените торба corssbody торба 3 ремени
Ново

Висок квалитет мала мапата ранец кожа деца' ранец училиште торба патување ранец гроздобер жените торба corssbody торба 3 ремени

DEN 1447.00
DEN 2782.56

Во форма достапна за нарачката


моден висок квалитет на светот mapbackpack жените ранец кожа ранец печатење ранец ранец жени
Посебни вас ,Посебна торба.
Добредојдовте на нашиот професионален висок квалитет на фабриката. Ние нудиме на модата дизајниран перници со висок квалитет и прифатлива цена.Посебни вас ,Посебна торба.Што го заслужуваат тоа.
Ве молиме имајте во предвид :
Поради различни производство серии ,секој моделот на мапата во паричници или кеси е различен. Тие се еден за вас.И ние ги дава случајно. Ако сакате да видите што моделот е ,ве молиме контактирајте со нас.
Пакување
Нема кутија за пакување на производот ,но ако сакате еден,можете да платите 3 долар да се пакувам.И ве молиме контактирајте со нас.
Мерење ,Моделот,Бојата на мониторот
Поради различни производство на серии или различни мерни методи, може да се отстапува на 0.39 да 1.18 инчен на производот,и шема или внатрешните материјал не може да биде иста. Боја на вашиот монитор може да биде малку различен и зависи од резолуцијата.
Превозот
Ако преферирате други побрзо express,pls контактирајте со нас за да ја проверите дополнителен товар.
Плаќање
Враќање & Замена
1. W e ќе ви се исплати доколку производот не е иста како рекламира.
2.Кога ќе го добиете производот оштетени во транзит или во некои проблеми,ве молиме да ни испрати фотографии побрзо. И ние ќе се обидеме најдобро да се реши probems со вас .Не оставајте ја негативна или неутрална коментар пред комуникација.
3.Ако не ви се допаѓа бојата ,обликот ,материјалот и слично.на производот кога ќе примите,можете да разменувате.Но мора да си дозволат сите превозот цена вклучуваат дека јас се предаде .
3. Сите врати производот мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број. Запомнете да ја напушти специфична причина за враќање во пакување.
Посебно барање
Ве молиме наведете ги вашите посебни барања во PAYPAL БЕЛЕШКИ ДЕЛ, кога ќе се направи исплата. Или можете да контактирате со нас.
Царина или данок на увоз
Нема да има никаква царина или увоз даночни најмногу време .Но, ако постои ,тоа зависи од секоја земја е увоз политика одговорни за секој клиент.

Главните својства

Тип На Објект:
Ранци
Стил:
Моден
Број На Модел На:
жените ранец,ХК-Z-6986
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Бренд Име:
Б. АНГЕЛ
Главен Материјал:
ПВЦ
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Декорација:
Крзно,Ниту Еден
Ранци Тип:
Softback
Надворешноста:
Солидна Торба
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Техника:
Втиснување
Шаблон Тип:
Мапата на светот
ранци,Прилика е применливо:
Разноврсна
кожа ранец,Производителот:
Кина Копното
печатење ранец,статус на Производ:
Нови
Капацитет:
Подолу 20 Литри
корисници:
Жени,мажи,деца,тинејџери

Избор на купувачот