Нордиските ретро дневна соба ресторан индустрија pendant Светла креативна магија грав pendant Светилка Железо облека продавница E27 тела
Ново

Нордиските ретро дневна соба ресторан индустрија pendant Светла креативна магија грав pendant Светилка Железо облека продавница

DEN 4673.00
DEN 6314.88

Во форма достапна за нарачката


Нордиските ретро дневна соба ресторан индустрија pendant Светла креативна магија грав pendant Светилка Железо облека продавница тела Име на Производ : Pendant Светлина Напон : AC100-240 V Боја : Црна Материјал : Железо Опции : 6 / 12 глави Зрачењето област : 10-30 квадратни метри Заврши Видови : Насликани Светла извор Интерфејс Тип : E27 Апликации : Барови, Кафуле, Ресторан, Дневна Соба, Спална соба, Хотел, Продавница, Ходници и Сл. Пакет : 1 * Pendant Светлина 6 Глави 12 Глави Плаќање
1. Ние го прифатат плаќање преку Ali Express Зачувам тука.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на аукција затворање.
3. ВКУПНИОТ ИЗНОС ДОЛЖИ вклучува последната аукција цена плус S&H(Превозот и Ракувањето).
&H ќе биде определена врз основа на БРОД ДА се обрати.
4.ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : S&H НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО КОЈА ДРУГА УВОЗ ТАКСИ.
5. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) во плаќањето БЕЛЕШКИ ДЕЛ, кога ќе се направи плаќање
Превозот
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
2. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. Вид на снимање, WYSIWYG.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
8.Производи од Комерцијални Изразат пристигнување време : EMS(7-15days),FEDEX/DHL/UPS-от(5-10day) дофат.
Chian пост воздух mail(15-60days Различни земји, различни времето на пристигнување , Купување најдолг 120 дена.)
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Посакува да биде среќен шопинг!

Главните својства

Боја На Каросеријата:
Црна
Wattage:
Without bulb, With Bulb G80 220V
Големина:
12 Heads
Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
SZ-Гарланд Pendant Светилка
Број на извори на светлина:
7
Тело Материјал:
Железо,ABS
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба
Извор На Светлина:
LED Светилки
Примена:
Трпезарија
Е Светилки Вклучени:
No
Стил:
Земја
Бренд Име:
ASANZUO
Гаранција:
3
Напон:
90-260V
Абажур Боја:
Црна
Осветлување Област:
15-30square метри
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал

Избор на купувачот