Професионални 35 Бои Палета Сенки Трепет Мат Шминка Pallete Поставите Smoky сенката за Очи сочинуваат Комплет Очи Убавина Сет Козметика
Ново

Професионални 35 Бои Палета Сенки Трепет Мат Шминка Pallete Поставите Smoky сенката за Очи сочинуваат Комплет Очи Убавина Сет

DEN 510.00
DEN 680.16

Во форма достапна за нарачката


1pcs Професионални 35 Бои Палета Сенки Трепет Мат Шминка Pallete Поставите Smoky сенката за Очи сочинуваат Комплет Очи Убавина Сет Козметика
Карактеристики :
Преносни и лесен за употреба.
Високо квалитетни состојки со свилен сјај во боја, може да трае во текот на целиот ден долго!
Прекрасен 35 целосна Прозрачна Radian боја сенки палети поставува сакале за партија шминка/неврзан шминка/свадба шминка, итн. Различни бои за различни изгледа.
Многу пигментирани и жив, палети вклучува мат и трепет на око сенки, лесно да одговара на вашиот изглед!
Бои се движат од бела/крем бои за нагласување на темни бои се идеални за smoky eyes. Оваа палета има сите бои ќе треба да се рекреираат софистицирани и напнат изгледа за ден и ноќ, за различни прилики, чисто, забава, свадба!
Без боја и не ќе се формира досадни сенки обележите!
Сјајна боја и јадев состојки заедно да се грижи око кожата околу!
Лесно мешање, долготраен ефект и да го покаже убавината на очите.
Совршен за двете професионални Салон или лична употреба!
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Ви благодариме!
Стр ackage Li st :
1 Buc 35 Бои Сенката За Очи Палета Сет

Главните својства

Тип:
Сенката За Очи
Состојка:
Пигменти Палета Око Makup
Заврши:
Сјајот,Трепет,Светлечки,Мат,Природни
Количина:
1 сет 35 бои сенката за Очи Палета
Земја/Регион на Производство:
Кина
Корист:
Долго-траен,да Заличи,Лесно да се Носат,Водоотпорен / Вода-Отпорни,Природни
НЕТО-WT.:
56.2 g
Големина:
Full Size
Број На Модел На:
NA2059A
Бренд Име:
RORASA
сертификација:
WZBJZ
Водоотпорен / Водоотпорен:
Yes
Сертификат Број:
NA2059A
Единствена боја/мулти-боја:
Над осум бои
Smoky Сјајот сенката за Очи за Полнење:
Трепет се Направи до Pallete Убавина Сет
paleta де maquiagem sombra сјај:
paleta sombra de сочинуваат алатка
жените козметика ombretti:
paletas sombra de maquillage yeux
Трепет Сенката За Очи Сочинуваат Комплет:
maquillaje profesional oogschaduw
sombras де ojos pigmento:
maquiagem profissional completa
makyaj malzemeleri шминка:
fard на paupiere далеку paleti

Избор на купувачот