4 Боја тонер Прашок + 4chip CB540A 540a 125A тонер кертриџ за HP Color laserJet CP1213 CP1214 CP1215 CP1216 CP1217 CP1513n
Ново

4 Боја тонер Прашок + 4chip CB540A 540a 125A тонер кертриџ за HP Color laserJet CP1213 CP1214 CP1215 CP1216 CP1217 CP1513n

DEN 908.00
DEN 955.20

Во форма достапна за нарачката

Карактеристики : • 100% Сосема Нов Пакет Содржина : • 4 PK × тонер Прашок + 4pcs чип Печатач модел : ЗА HP Color laser Jet CP1213/CP1214/CP1215/CP1216/ CP1217/CP1513n/CP1514n/CP1515n/CP1516n/ CP1517ni/CP1518ni/CP1519ni печатач
Пакетот вклучува : 1 x Црн Тонер Прав : 45 G
1 x Сина Тонер Содржина : 45 G
1x Жолта Тонер Содржина : 45 G
1x Црвено Тонер Содржина : 45 G 1x црна чип 1 x блу чип 1 x жолта чип 1 x црвено чип

Главните својства

Тип:
Тонер Кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
Компатибилен Бренд:
HP Laserjet
Функција:
Компатибилен
Број На Модел На:
тонер прашок CP1213
Бренд Име:
БЛУМ
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes

Избор на купувачот