РК АВТОМОБИЛ ЧУДОВИШТЕ КАМИОН ТЕЛО ШКОЛКА ПОКРИЕ МЕУРЧИЊА ЗА HSP 1/10 СКАЛА OFF ROAD ЕЛЕКТРИЧНИ ЧУДОВИШТЕ КАМИОНИ 94111 94111PRO 94111TOP
Ново

РК АВТОМОБИЛ ЧУДОВИШТЕ КАМИОН ТЕЛО ШКОЛКА ПОКРИЕ МЕУРЧИЊА ЗА HSP 1/10 СКАЛА OFF ROAD ЕЛЕКТРИЧНИ ЧУДОВИШТЕ КАМИОНИ 94111 94111PRO

DEN 1800.00

Во форма достапна за нарачката


ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА
1 X КАРОСЕРИЈА (ИЗБОРЕН)
2 X КАРОСЕРИЈА (ИЗБОРЕН)
** * АКО ТИ ТРЕБА САКАНАТА БОЈА, ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ БОЈА КОД КОГА ЌЕ СЕ НАПРАВИ РЕД)
Превозот Услови
Цел ќе биде предаден во рок од 7 работни дена по уплатата примена. Предмети се испраќаат од Кина (делумно предмети од нашите Шпанија складиште) користење на Воздухопловната, Курир, Експрес (врз основа на вашиот избор), стигнат до најголемиот број на земји во рок од 7-35 работни дена.
Се Враќа Рок
Во случај да добиете неисправни објект, клиентот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова.
Во случај да добие погрешен точка, предмети мора да биде вратен во таа е оригинална и неискористени состојба и исто така мора да биде во оригинална кутија и пакување.
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме да ги прочитате сите опис како што е предвидено како водич пред цел. Ние го сфаќаме секој чекор да се осигура дека ние брод надвор точен објект, но ќе има прилика кога ќе прими предмети со кои се различни од опис. Во таков случај, ние би сакале да ве прашам, контактирајте со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Вашето задоволство е важно за нас и ние исто така вредност бизнис со вас.
Повратни информации
Ако не сте задоволни со нашата служба и нашиот далечински управувач автомобил производи и резервни делови, ве молиме оставете позитивни повратни информации со нас. Тоа е навистина важно за нас да се задржи високата стапка на позитивен фидбек. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем на време. Ви благодариме за вашето разбирање и соработка однапред.
Други Политики
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации, со што по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако сте незадоволни со објектот по добиле.
Сите пораки и пораки ќе бидат одговорени во рок од еден работен ден. Ако не добивате нашиот одговор со време, ве молиме љубезно ја вашата e-mail и ние ќе ви одговори t o вас како е можно поскоро.
Ви благодариме & почит!
Нула Хоби Тим

Главните својства

боја:
88022 и 88041, 1PCS ПО СЛУЧАЕН избор на БОЈА
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
Автомобил Школка
За Возило Тип:
Автомобили
РК Делови и Accs:
Canopies
Пластични Тип:
PC
Материјал:
Пластични
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
Број На Модел На:
88015 88019 88022 25188-4
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
Алатка Материјали:
Собрани класа
Бренд Име:
HSP
Дел Бр.:
88015 88019 88022 25188-4
Опис:
1/10 СКАЛА ЧУДОВИШТЕ КАРОСЕРИЈА
подносителот на пријавата:
HSP 1/10 РК АВТОМОБИЛ 94111 94111PRO 94111TOP
Димензии:
400*155MM
Пакет:
1PCS/МНОГУ ИЛИ 2 ПАРЧИЊА/МНОГУ (БОИ ПО СЛУЧАЕН ИЗБОР)

Избор на купувачот