NIDEC D08T-12PU НА 8cm 8025 12V 0.22 серверот шасија tachometer вентилаторот за ладење
Ново

NIDEC D08T-12PU НА 8cm 8025 12V 0.22 серверот шасија tachometer вентилаторот за ладење

DEN 371.00
DEN 431.52

Во форма достапна за нарачката


Модел : D08 T-12 PU НА
Големина : 80*80*25 MM
Напон : 12 V
Актуелни : 0.22 На
Моќност : 2.64 W
Брзина : 3400 RPM
Бучава : 34 DBA
Воздухот обем : 1.25m3/мин
Правец на притисок : 47 PA
Контактот : 3 жица

Главните својства

Пакет:
Yes
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Линии:
3 Линии
Моќ Интерфејс:
3PIN
Фан Големина:
80x80x25mm
Примена:
Компјутер Случај
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Бренд Име:
nidec
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Тип:
Фан
Број На Модел На:
D08T-12PU
Фан Живот:
50000 часа

Избор на купувачот