CACNCUT Жените XL-6XL Плус Големина Цвет Печати Chiffon Долги Фустани, Елегантен Лето Голема Голема Големина Макси фустан Вечер Партија Облека
Ново

CACNCUT Жените XL-6XL Плус Големина Цвет Печати Chiffon Долги Фустани, Елегантен Лето Голема Голема Големина Макси фустан Вечер

DEN 1200.00
DEN 1934.40

Во форма достапна за нарачката


Answer : ___________________________ NOTE :
1. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.
2. Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери.

Главните својства

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Силуета:
А-Линија
Материјал:
Акрилик,Полиестер,Chiffon,Spandex
Сезоната:
Лето
Стил:
Гроздобер
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
CACNCUT
Sleeve Должина(cm):
Половина
Фустани Должина:
Кат Должина
Декорација:
Никој
Деколте:
О Деколте
Шаблон Тип:
Печати
Половината:
Природни
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Печати
Големина:
XL 2XL 3XL 4XL 5XL 6XL
Ткаенина Тип:
Broadcloth
датум:
20170616

Избор на купувачот