SMD electrolytic capacitor 470UF25V 10*10.2 MM VT тип чип поларитетот температура: 105 степени
Ново

SMD electrolytic capacitor 470UF25V 10*10.2 MM VT тип чип поларитетот температура: 105 степени

DEN 403.20

Во форма достапна за нарачката


SMD electrolytic capacitor 470 UF25 V 10*10.2 MM VT тип чип поларитетот температура : 105 степени

Главните својства

Компатибилен Марка/Модел:
Microsoft
MicroSoft Модел:
Kinect
Бренд Име:
SZJHYKJ
Модел:
25v
Состојба:
Нови
Тип:
capacitor
Број На Модел На :
470uF25V
is_customized:
Yes
MicroSoft Модел:
Xbox360, Psp, Xbox Еден, Kinect
Компатибилен:
Рачни Играч, Конзола За Игри, Kinect, PlayStation Move

Избор на купувачот

Freeshipping HT9170D
Ново
Freeshipping HT9170D
Во форма достапна за нарачката
DEN 588.00