Само 11,6 LCD+Допир Digitizer Екран Собранието за Acer Стремат R11 Р3-131T 1366x768
Ново

Само 11,6 LCD+Допир Digitizer Екран Собранието за Acer Стремат R11 Р3-131T 1366x768

DEN 3839.04

Во форма достапна за нарачката

Само 11,6" LCD+Допир Digitizer Екран Собранието за Acer Стремат R11 Р3-131 T 1366x768 Ставка Опис
Име на производ Допир LCD Екран собрание
Големина : само 11,6"
Резолуција : 1366x768
LCD Модел БР. : B116 XTB01.0
Гаранција : 3 Месеци Гаранција
Забелешка : Ако резолуцијата на вашиот LCD не е 1366x768, немојте да го купат.
Пакет
1 X Допир LCD Екран Собрание
За Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. И сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
За Испраќање Време 1.Ние ќе испраќање на вашите нарачки побрзо откако ќе добиете потврда на уплатата од Aliexpress. Во текот на Кинески државни празници, ние може да се прошири на превозот време специјално 2.За голема количина цел,ве молиме контактирајте со нас за да ја проверите акции пред да се направи исплата. Ние може да потрае подолго време за подготовка на големи количество наредби и ние ќе ве известиме на specifictime потребно.
За Пратката 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 39 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 6. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака
Враќање & Наплата 1.За било која причина не сте задоволни со предмети, ние accpet се враќа и размена во рок од 7 дена откако ќе го добиете вашиот објект и ќе се преземат за враќање превозот цена, ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2-7 дена по што се добива врати објектот. 2.Ако објектот е дефектен, ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка. Ако заменетата не е достапно, тогаш на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.
За Повратни Информации 1.Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со сите 5 Ѕвезди за Предмети, и ако ви помогне да покажам некои слики на објектите што сте ги примиле во добра состојба како референца за други клиенти, тогаш можете да не контактирате за да побарате за некоја забава со слики од екранот на позитивни повратни информации со фотографии. 2.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе им обезбеди најдобри serive.

Главните својства

Бренд Име:
PZAscreen
Компатибилен Бренд:
Acer
Примена:
Лаптоп
Компонента Тип:
лаптоп со екран замена
Max. Резолуција:
1366x768
Дисплеј Технологија:
LED LCD
Големина На Екранот:
Само 11,6
Компатибилен Модел:
За Acer Стремат R11 Р3-131T
Размерот:
16

Избор на купувачот