Случај За Huawei MediaPad T3 10 ЗНАМИЊА-W09 ЗНАМИЊА-L09 ЗНАМИЊА-L03 9.6 Покрие Funda Таблета за Чест Игра Рампа 2 9.6 Тенок Флип Случај+Филмот+Пенкало
Ново

Случај За Huawei MediaPad T3 10 ЗНАМИЊА-W09 ЗНАМИЊА-L09 ЗНАМИЊА-L03 9.6 Покрие Funda Таблета за Чест Игра Рампа 2 9.6 Тенок Флип

DEN 480.00
DEN 684.96

Во форма достапна за нарачката


Случај За Huawei Media Pad T3 10 ЗНАМИЊА-L09 ЗНАМИЊА-L03 9.6 инчен Покрие Funda Таблета за Чест Игра Рампа 2 9.6 Тенок Флип СТП Случај+Филмот+Пенкало Карактеристики : 1.Мулти бои за избор. 2.Направени од високо-квалитетни Материјали. 3.Луксузот и Модата . 4.Совршен Монтирање и Заштита таблета Добро. 5.Заштитете го вашиот таблет од гребнатини,валкани,солза и носат. 6.Кога го користите ,Не треба земе таблета надвор од случајот. 7.100% Сосема Нов & Компатибилни со вашиот Таблет. случај Само се Вклопуваат За Huawei Media Pad T3 10 ЗНАМИЊА-W09 ЗНАМИЊА-L09 ЗНАМИЊА-L03 9.6 инчен

Главните својства

Стил:
Моден
Материјал:
PU
Модел Компатибилност:
за Huawei MediaPad T3 10 ЗНАМИЊА-L09 ЗНАМИЊА-L03 9.6 инчен Чест Игра Рампа 2
Бренд Име:
Cisoar
Пакет:
No
Број На Модел На:
за Huawei MediaPad T3 10 ЗНАМИЊА-L09 ЗНАМИЊА-L03 9.6 инчен Чест Игра Рампа 2
Функција:
Капка отпор,Shockproof,Анти-Прашина
Ширина:
15.98cm
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Должина:
22.98cm
Шаблон Тип:
Печати
Компатибилен Бренд:
За Huawei
Апликацијата Лаптоп Големина:
9.6
is_customized:
Yes
Поддршка:
Dropshipping Целата Продажба Freeshipping
Боја Стил:
12 Модели На Модата Слики Насликани Случај
CP1:
школка Кожата capa став carcasa за Huawei MediaPad T3 10 ЗНАМИЊА-L09 ЗНАМИЊА-L03

Избор на купувачот