LIEYUWANG Риболов Ree 5.2:1 12BB HD1000 -7000 врти ролна carpa molinete де pesca рода се врти на тркалото на риболов ролна
Ново

LIEYUWANG Риболов Ree 5.2:1 12BB HD1000 -7000 врти ролна carpa molinete де pesca рода се врти на тркалото на риболов ролна

DEN 459.84

Во форма достапна за нарачката


Опис :
Модел : HD1000-7000 серија
Двојна боја на сите метална жица првенство
Чудак; метални виткање чудак - исклучителна дрво рачка
Делови; внатрешните делови на ротациона дел е цинк легура вретено за не ' рѓосувачки челик - сите видови на завртки и навртки се метални материјали
Превозникот; оценка инженеринг пластика, пластични телото на предностите на силна жилавост, содржи 55% од стаклени влакна состав може да биде челик

Главните својства

Имајќи Количина:
12
Гајтанот Капацитет:
1000 Серијата, 2000 Серија, 3000 Серија, 4000 Серија, 5000 Серија, 6000 Серија, 7000 Серија
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
Бренд Име:
LIEYUWANG
Риболов Метод:
врти
Риболов Ленти Тип:
Пред-Вчитување Се Врти Тркалото
Мамки Тип:
Лажни Мамка
Број На Модел На:
HD1000-7000

Избор на купувачот