Нова Романтична Накит Белиот Оган Опал 925 Sterling Silver Шалче Пурпурна кристал Нараквици за женска 180mm 7.08 инчен B335
Ново

Нова Романтична Накит Белиот Оган Опал 925 Sterling Silver Шалче Пурпурна кристал Нараквици за женска 180mm 7.08 инчен B335

DEN 768.00
DEN 936.00

Во форма достапна за нарачката


Бренд Garilina Метал Сребро Главниот Камен Опал 5 мм Главниот Виолетова Боја Тежина Од 10 Грама (Опал & Сребрена) Нараквици Периметар 180mm+40mm Количина 1 buc Земјата на Производство Chian Еколошки Стандарди Европа $ Никел,Олово,Кадмиум слободни 1 инч=2.54 см=25.4 mm

Главните својства

Метална боја:
сребро позлатен
Должина:
18cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
B335
Синџир Тип:
Змија Синџир
Метали Тип:
Сребро.
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Затворач Тип:
Hummer-ноктот-clasps
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жените
is_customized:
Yes
Бренд Име:
garilina
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Капка Вода
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија,Свадба
фабрика:
Да , Поддршка Пад на Превозот и трговија на Големо
подарок:
Нова Година,Денот на Вљубените,Велигден,Денот на Мајката,Божиќ Подароци Ден
Подароци:
Момче & Девојка,Мажи & Жени,Мажи & Жени
Подарок за:
Син & Ќерка,Татко & Мајка,Љубовница,Дечко & Девојка
Предмет:
февруари-birthstones

Избор на купувачот