Бесплатен превозот Дамаск прави остар нож отворено кампување алатка со дрвена рачка розата тетоважа мали ловечки нож
Ново

Бесплатен превозот Дамаск прави остар нож отворено кампување алатка со дрвена рачка розата тетоважа мали ловечки нож

DEN 2390.40

Во форма достапна за нарачката

Производ параметри Целосна должина : 18.0 См, должина на Ножот;8.2 Cm Справи со должина : 9.5 Cm Сечилото ширина : 2.8 Cm Сечилото дебелина : 3.2 mm Сечилото материјал : damask челик Тежина : 250 g (вклучувајќи пакување) Тешко степен : 58-60 HRC Табела површина : оригиналниот Дамаск линии Рачка материјал : бакар главата + црвено wingceltis, рачка на издлаби модели или дизајни на дограма дрво текстура јасно други : Точно holster. Услуга 1. Вашето задоволство, Нашата цел. 2. Ние сме посветени да нудиме на нашите клиенти најбезбедно и најлесен купување искуство. Пратката 1. Ние брод на светот, и сите производи во нашата продавница е бесплатен превозот. 2.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 1 дена откако плаќање е завршен. Ако ви треба било поволни или брза испорака, ве молиме контактирајте со нас. 3.Ние испратени од Хонгконг Пост Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 20 до 40 дена. Deivery времето зависи дестинација и други фактори, тоа може да трае до 50 дена. Ако не примите објект по 40 дена,ве Молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем. Боја засенчување Сите нашите предмети се за вистинска снимање, за технологија, прикажување, светлина, еколошки причини може да биде мало отстапување феномен, во вид надвладее, ве молиме контактирајте со нас пред ставање цел колку што ќе ум бојата многу. Гаранција и се враќа Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Такси превозот е платена од страна на купувачот. Повратни информации 1. Вашиот задоволителен е нашата единствена persuit. вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. 2. Ве молиме љубезно ни остави позитивни повратни информации откако сте задоволни со вашето купување.

Главните својства

DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
04517
Бренд Име:
МАРС MADAM
is_customized:
Yes
Тип:
Фиксна Сечилото На Нож
Рачка Материјал:
Дрво
Сечилото Материјал:
Дамаск

Избор на купувачот