1 BUC/Многу TZE262 tz262 TZe-262 Ламинат Етикета Лента Компатибилен за Брат P-Допир Печатач Црвена со Бела(36mm*8m) за Топла Продажба
Ново

1 BUC/Многу TZE262 tz262 TZe-262 Ламинат Етикета Лента Компатибилен за Брат P-Допир Печатач Црвена со Бела(36mm*8m) за Топла

DEN 491.00
DEN 522.24

Во форма достапна за нарачката


Ако сакате да купите друга големина на етикетата, ве молиме изберете како што е подолу :
Информација За Производот :
Име на модел : TZe-262, TZe 262 , TZe262, TZ - 262 , TZ 262 , TZ262
Боја : Црвена со Бела
Должина : 8m
Ширина : 36mm
100% компатибилен со Брат P-Допир серија печатач
Постојат и други бои и големини за вас да се избере.
Било интересно, само се чувствуваат слободни да го контактирате овластениот сервис~~
Зошто не можете да изберете нас?
Што имаме?
Ние си имаме свој фабрика која може да се обезбеди постојан извор на стоки за вас.
Што можеме да понуди?
Имаме целосен опсег на компатибилни етикета лента за сите видови на етикетата принтери. Ако сте заинтересирани за тоа,ние може да испрати бесплатен примерок за вас да ги тестираат.
Она што е нашата предност?
Со 8 години производство на искуство,имаме најдобар производ,разумна цена и добра услуга по продажбата. Ние може да ви даде 100% satisfation.
Што можеме да gurantee?
Ние можеме да се осигураме дека нашиот лента е 100% competible со печатач и, исто така, 100% во близина на оригиналот. Имаме CE,FCC,Ro Hs Сертификација,така да нема да се грижите за квалитетот и да ги преземат остатокот увери, за да го купите.

Главните својства

Тип:
печатач лента
Бренд Име:
Markurlife
Тип:
Лента
Функција:
Компатибилен
Применливи Опрема:
етикета печатач
Компатибилен Бренд:
Брат
Број На Модел На:
TZE-262
боја:
Црвена со Бела
Материјал:
ABS + ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ
Режим број:
TZE-262
Ширина:
36mm
Должина:
8m
Пакување:
воздушното перниче
сертификација:
CE,FCC,RoHs Сертификација
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Гаранција:
12 месец
квалитет:
толку добра како на оригиналот

Избор на купувачот