Надворешна Термичка Топли Зимски Дебели Spliced Slpeeping Кеси Плик Mummy Перница Маскирани Кампување Водоотпорен Вреќа За Спиење Мрзливи Торба
Ново

Надворешна Термичка Топли Зимски Дебели Spliced Slpeeping Кеси Плик Mummy Перница Маскирани Кампување Водоотпорен Вреќа За Спиење

DEN 1260.00
DEN 1680.00

Во форма достапна за нарачката

Надворешна Термичка Топли Зимски Дебели Spliced Slpeeping Кеси Плик Mummy Перница Маскирани Кампување Водоотпорен Вреќа за Спиење Мрзливи Bag Outdoor Термички Топли Зимски Дебели Spliced Slpeeping Кеси Плик Mummy Перница Маскирани Кампување Водоотпорен Вреќа за Спиење Мрзливи Торба за Надворешна Термичка Топли Зимски Дебели Spliced Slpeeping Кеси Плик Mummy Перница Маскирани Кампување Водоотпорен Вреќа за Спиење Мрзливи Торба v Outdoor Термички Топли Зимски Дебели Spliced Slpeeping Кеси Плик Mummy Перница Маскирани Кампување Водоотпорен Вреќа за Спиење Мрзливи Торба
Надворешна Термичка Топли Зимски Дебели Spliced Slpeeping Кеси Плик Mummy Перница Маскирани Кампување Водоотпорен Вреќа За Спиење Мрзливи Торба

Главните својства

Ткаенини:
Најлон
Големина:
190+30*75cm
Вреќа За Спиење Температурна Скала Категорија:
Пролетта и Есента Вреќа за Спиење
Сезоната:
Пролет & Есен,Зима,Лето
Должина:
Lengthened (1.8 m-2 m Height)
Бренд Име:
ShengYuan
категорија:
Памучна Вреќа За Спиење
Еднокреветни/Двокреветни Вреќа За Спиење:
Спојување Двојно Вреќа За Спиење
Применливи Луѓе:
Возрасни
Удобно Температурна Скала:
[-10℃~-20℃]
is_customized:
Yes
Стил:
Плик Тип
Тип:
3 Сезона
Број На Модел На:
SY-D02
Пополнување:
Памук
Должина:
(190+30)*75cm
боја:
Сино,Зелено
Материјал:
dacron
Тежина:
1kg-2.2 kg
Структура:
hodded плик форма
додатен:
Шупливи памук
Сезоната:
Пролет,Есен,Зима

Избор на купувачот