Отворено Тактички Пенкало EDC Креативни Одбрана Лични Месинг Ballpoint Пенкало Извршен Колекции Напишете Преносни Мини ZD Чист Бакар
Ново

Отворено Тактички Пенкало EDC Креативни Одбрана Лични Месинг Ballpoint Пенкало Извршен Колекции Напишете Преносни Мини ZD Чист

DEN 370.00
DEN 462.24

Во форма достапна за нарачката


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$9.8
$6.9
$8.9
$6.85
$19.8
$14.3
$8.8
$11.4
wy-приклучок-краен Производ параметри : Димензии : должина 140mm, со дијаметар од 9mm, нето тежина од околу 60g Процес : полу-прирачник, полиран полиран полиран Додатоци : утринска светлина 0.5 MM Гел пенкало Опис : рачно изработени месинг пенкало, фина изработка, може да се користи за пишување, собирање на подароци и така натаму. Оваа месинг пенкало чист бакар прецизност машинската обработка, рака полиран полиран, површината може да биде малку триење траги.

Главните својства

Тип:
Џеб, Мулти Алатки
Бренд Име:
EDCGEAR
Име:
edc
Функција:
Тактички Пенкало
Материјал:
H62 месинг
Големина:
Length 140mm, diameter 9mm
Нето тежина:
60g
боја:
Golden
Место на Потекло:
Кина

Избор на купувачот