JEXXI Врвен Квалитет Свадба Накит за Невести 925 Sterling Silver Сина CZ Циркон Обетки+ Ring+Ѓердан Свадба Накит Сетови
Ново

JEXXI Врвен Квалитет Свадба Накит за Невести 925 Sterling Silver Сина CZ Циркон Обетки+ Ring+Ѓердан Свадба Накит Сетови

DEN 177.00
DEN 267.36

Во форма достапна за нарачката


Материјал : Сребрен + Кубни Ziron Боја : Сина Големина : Прстен 7-8-9 Количина : Еден Сет
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Бесплатен Превозот се очекува примерок цел ! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени. Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
Epacket
6-18 дена ( освен врв сезони )
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput.
Ви благодарам многу.
Вашиот Околу Нас за информации ќе биде вметната и тука. Можете да креирате некоја За Нас дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот. По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister страна, веднаш до вашиот шаблон за избор. Ако немате Врска Ни информации, овој дел ќе биде отстранет од шаблон.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас. Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки. Ние ќе рефундирање на дека цената на објектот минус поштарина.
Дејвид Накит е професионална накит компанија во Жен Шен Градот. Како производител и веледрогерија, на различни накит(мода накит трговија на големо, сребрен накит трговија на големо) и други декорација, ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет. Посакуваме пријатно купување!

Главните својства

Бренд Име:
JEXXI
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Свадба
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан,Earring,прстен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
S44501
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Сребро.

Избор на купувачот