300pcs мешана форма големина црвена роза AB боја кристално да се шие на rhinestones Acryl лабава Монистра рака за шиење strass
Ново

300pcs мешана форма големина црвена роза AB боја кристално да се шие на rhinestones Acryl лабава Монистра рака за шиење strass

DEN 388.00
DEN 431.52

Во форма достапна за нарачката


Бесплатен превозот да се Шие на Лабава Монистра Кристали Темно Жолта AB боја Rhinestones Додатоци Рака за Шиење Камења 100pcs 11*18mm US$ 7.49 /многу
парчиња / многу
mixe300pcs вчитување Различни големини и форми AB боја да се шие на Акрилик стакло лабава монистра скапоцен камен рака за шиење Rhinestonem US$ 7.99 /многу
парчиња / многу
Да се шие на мешани вчитување Смола кристали мулти-обоени лабава монистра скапоцен камен Rhinestonem 200pcs/пакет 16mm/8*16mm US$ 7.99 /многу
парчиња / многу
Круг 10мм 400pcs да се Шие на Лабава Монистра Кристали Сина AB боја Rhinestones Додатоци За Рачно Шиење Strass Дијамант m45 US$ 8.49 /многу
парчиња / многу
Круг 10мм 400pcs да се Шие на Лабава Монистра Кристали Пурпурна AB боја Rhinestones Додатоци За Рачно Шиење Strass Дијамант m44 US$ 8.49 /многу
парчиња / многу
800pcs 8мм Круг да се шие на Акрилик Кристали сребрена Боја 2 дупки flatback лабава Монистра рака за шиење облека m090 US$ 9.99 /многу
парчиња / многу
Сребро Лабава монистра 100pcs 7*26mm да се Шие на Кристали Rhinestones Додатоци gemstones За Рачно Шиење Strass Дијамант US$ 6.99 /многу
парчиња / многу
Промоција 150pcs 11*18mm капка форма Акрилик стакло Зелена AB Боја Rhinestones Камења Accessores да се Шие на Лабава Монистра Strass m47 US$ 7.99 /многу
парчиња / многу
Капка форма да се шие на Лабава Монистра Кристали Темно Сина AB боја Rhinestones Додатоци За Рачно Шиење Камења 150pcs 11*18mm US$ 7.99 /многу
парчиња / многу
Космичка 150pcs 13x17mm Вулкан да се Шие На Висок Квалитет Акрилик Стакло Кристал m130 US$ 8.99 /многу
парчиња / многу
Овална на сет augerw AB боја да се шие на кристал rhinestones монистра accessiory скапоцен камен рака за шиење облека 18*25мм 60pcs/многу US$ 7.99 /многу
парчиња / многу
Долго се Откажат 100pcs 8x21mm Јасно AB да се Шие На Акрилик Стакло Кристал рака за шиење камен Flatback strass Дијамант лабава монистра m82 US$ 8.59 /многу
парчиња / многу
Одобрението за промет на големо се Шие на Акрилик Стакло 13*17mm Пурпурна леопард печати Кристал strass Дијамант скапоцен камен 120pcs/многу US$ 7.99 /многу
парчиња / многу
Правоаголникот акрилик стакло многоцветни лабава Rhinestones 150pcs 7*21mm да се шие на фустан за m46 US$ 8.99 /многу
парчиња / многу
Лабава монистра 400pcs 6*12mm Јасно AB да се Шие На Акрилик Стакло Кристал Navette Форма Flatback strass Дијамант скапоцен камен за фустан US$ 7.99 /многу
парчиња / многу
Лабава монистра 150pcs 14mm да се Шие на Кристали Светло сина AB боја Rhinestones Додатоци За Рачно Шиење Strass Дијамант US$ 7.99 /многу
парчиња / многу

Главните својства

Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Шие-На
Број На Модел На:
m64
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Бренд Име:
zbroh
Стил:
Flatback
Материјал:
acryl
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Обликот:
Цвет
Состојба:
Бренд Нови
превозот:
CPAM/Epacket,Бесплатен превозот
qualiity:
висок квалитет
Дупки:
2 Дупки
Ракување со времето:
4 дена
Количина:
300pcs/торба
Обликот:
мешана форма
is_customized:
Yes
боја:
црвена роза
Големина:
mixed size

Избор на купувачот