Нови 2017 Вистински Mink Крзнено Палто Кина Долги Ракави Екстра Долг Луксузни Дами Природни Mink Палта Жените Overcoat Плус Големина 5Xl 6XL 7XL
Ново

Нови 2017 Вистински Mink Крзнено Палто Кина Долги Ракави Екстра Долг Луксузни Дами Природни Mink Палта Жените Overcoat Плус Големина

DEN 48067.00
DEN 80112.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Шаблон Тип:
Цврста
Дебелина:
Дебели
Декорација:
Копче
Тип:
Широк-waisted
Материјал:
Mink Кожа,Крзно
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Дебела Топло Крзно
Облека Должина:
X-Долго
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
N16C01115
Јака:
Пак надолу Јака
Маскирани:
No
Бренд Име:
nerazzurri
ЗанаетТехника:
Природна Боја
функција 1:
кориснички
Карактеристика 2:
Плус Големина 4XL 5XL 6XL 7xl
функција 3:
Бесплатен превозот
карактеристика 4:
faux крзно на големо

Избор на купувачот