Ниска јака секси чипка долг џемпер групи жени се посветам на еден морал да покаже тенка тесни поврзана долги ракави тенка модел
Ново

Ниска јака секси чипка долг џемпер групи жени се посветам на еден морал да покаже тенка тесни поврзана долги ракави тенка модел

DEN 1063.20

Во форма достапна за нарачката


започнете $ 19.98 $ 10.99 $ 19.98 $ 15.98 $ 17.60 $ 8.80 $ 15.68 $ 9.09
крајот
Mercerized памук, должина 62 рамо 32 ракав должина 56 градите 80110

Главните својства

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Техника:
Станот Плетени
Sleeve Стил:
Пеперутка Ракав
Бренд Име:
OHCLOTHING
Материјал Состав:
Видете табела
Јака:
Slash вратот
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Стил:
Новина
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Половина
Дебелина:
Памук Лагер
Број На Модел На:
MD7187043
Декорација:
Appliques
Тип На Објект:
Заврши, Замав
компонента содржина:
(вклучувајќи 81%) на 81% (вклучувајќи)
Наведени сезона/година:
Пролет 2017
Големина:
All yards

Избор на купувачот